Przedzierając się przez gęstwinę niezliczonych technik..
Blog > Komentarze do wpisu
Czas tu dedokarcje ustawić

Witam wszystkich odwiedzających po długiej nieobecności. Proszę o wybaczenie!

Czas tu pościerać kurze i ustawić dekoracje. Co prawda u mnie już po Świętach, ale przecież są tacy, którzy dopiero do Świąt Bożego Narodzenia się przygotowują. Mieszkam w regionie, gdzie takich rodzin jest bardzo dużo, wśród nich przyjaciele i znajomi. Toteż świąteczne akcenty im szczególnie dedykuję.

Prace wykonane metodą decoupage.

Kieliszki stały się lampionami i rzucały światło na nasz świąteczny stół. Podczas biesiadowania sączyliśmy pyszne winko, a wczoraj butelka otrzymała nowe ubranko. Koleżanka już na nią czeka, ponieważ chce podczas swoich Świąt podawać w niej nalewkę.


I jeszcze moje pierwsze drewniane wieszaczki - upominek dla pewnej młodej damy. Serwetki z motywem róż kupuję namiętnie, wykorzystując je przede wszystkim do zdobienia pisanek. Również w przypadku wieszaczków sprawdziły się doskonale. Przede wszystkim dlatego, że są śliczne, ale też można z nich wygospodarować małe elementy, niezbędne w tym przypadku z racji niewielkiej powierzchni. Wieszaki już w szafie obdarowanej, a ja muszę koniecznie powtórzyć serię różaną, tym razem dla siebie.


Korzystając z okazji, dziękuję Joli za przesyłkę z cudownymi bransoletkami. Koniecznie zobaczcie prace Joli, ja je uwielbiam i zazdroszczę umiejętności: jolagry.blox.pl/html Chętnie skorzystałabym z indywidualnej lekcji dziergania tych wspaniałości, i możliwości przebywania w towarzystwie przesympatycznej osoby. Jolu - uściski!

Czekają mnie wizyty w Waszych blogach. Tak dawno u Was nie gościłam. Mam nadzieję, że uda mi się w krótkim czasie nadrobić zaległości.

piątek, 03 stycznia 2014, fi-janka

Polecane wpisy

Komentarze
jolagry63
2014/01/03 21:16:17
Janeczko witaj ,aż mi się na duszy cieplutko zrobiło, że się pojawiłaś ze swoimi pracami.
Ja właśnie święta obchodzić jeszcze będę po niedzieli ,ale w Nowym Roku życzę Ci samych szczęśliwych chwil i nie znikaj więcej...pozdrawiam gorąco :)
-
2014/01/03 21:43:37
Jolu, chciałabym przyrzec, że tak właśnie zrobię, ale jak wiesz, nie zawsze możemy decydować o sobie sami. Dziękuję za życzenia. I za bransoletki (raz jeszcze). W 2014 - spełnienia marzeń życzę!
-
2014/01/04 13:17:49
Prace cudne !!! Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
-
2014/01/04 15:58:15
Dziękuję!
-
Gość: martapycha1, *.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2014/01/08 20:33:48
Witam :) pozdrawiam serdecznie , kawał czasu nieobecności ))Marta
-
2014/01/08 20:45:05
Marto, wszystkiemu winien jest czas.... Uściski!

Licznik odwiedzin

monitoring pozycji

Wygląd blogu zawdzięczam: