Przedzierając się przez gęstwinę niezliczonych technik..
Kategorie: Wszystkie | Biżuteria | Decoupage | Dzianina | Haft
RSS
piątek, 03 stycznia 2014
Czas tu dedokarcje ustawić

Witam wszystkich odwiedzających po długiej nieobecności. Proszę o wybaczenie!

Czas tu pościerać kurze i ustawić dekoracje. Co prawda u mnie już po Świętach, ale przecież są tacy, którzy dopiero do Świąt Bożego Narodzenia się przygotowują. Mieszkam w regionie, gdzie takich rodzin jest bardzo dużo, wśród nich przyjaciele i znajomi. Toteż świąteczne akcenty im szczególnie dedykuję.

Prace wykonane metodą decoupage.

Kieliszki stały się lampionami i rzucały światło na nasz świąteczny stół. Podczas biesiadowania sączyliśmy pyszne winko, a wczoraj butelka otrzymała nowe ubranko. Koleżanka już na nią czeka, ponieważ chce podczas swoich Świąt podawać w niej nalewkę.


I jeszcze moje pierwsze drewniane wieszaczki - upominek dla pewnej młodej damy. Serwetki z motywem róż kupuję namiętnie, wykorzystując je przede wszystkim do zdobienia pisanek. Również w przypadku wieszaczków sprawdziły się doskonale. Przede wszystkim dlatego, że są śliczne, ale też można z nich wygospodarować małe elementy, niezbędne w tym przypadku z racji niewielkiej powierzchni. Wieszaki już w szafie obdarowanej, a ja muszę koniecznie powtórzyć serię różaną, tym razem dla siebie.


Korzystając z okazji, dziękuję Joli za przesyłkę z cudownymi bransoletkami. Koniecznie zobaczcie prace Joli, ja je uwielbiam i zazdroszczę umiejętności: jolagry.blox.pl/html Chętnie skorzystałabym z indywidualnej lekcji dziergania tych wspaniałości, i możliwości przebywania w towarzystwie przesympatycznej osoby. Jolu - uściski!

Czekają mnie wizyty w Waszych blogach. Tak dawno u Was nie gościłam. Mam nadzieję, że uda mi się w krótkim czasie nadrobić zaległości.

Licznik odwiedzin

monitoring pozycji

Wygląd blogu zawdzięczam: